+0937 74 108 74
شرق تهران، رودهن، مهراباد، روبروی مدرسه ش صادقیان

لباس درهمی

لباس درهمی شامل چند مدل، تولید همیشگی پوشاک افشار میباشد. شما میتوانید سری درهمی را خریداری نمونده و کسب  کار خود را اغاز کنید.

تولیدات درهمی پوشاک افشار در حال حاضر شامل 1.شلوار در 2 سایز، 2.تیشرت، 3.شورت، 4.تاپ و 5.تاپ و شورت ست میباشد که هر کدام با تصاویر متنوع و توضیحات در زیر لیست شده اند.

تصاویر سری درهمی

جهت دیدن عکس های در اندازه بیشتر روی عکس ها کلیک کنید.

 

قیمت روز و اطلاعات رنگ بندی و سایز بندی سری درهمی در این صفحه که در حال مرور آن هستید همیشه بروز است.

درهمی به چه معناست؟ درهمی به معنای رنگ بندی همه رنگ و سایز بندی در بازه ای که اعلام میشود به صورت درهم قاطی و سوانشده هستند و فروش آن ها نه بر اساس جین بلکه بر اساس تعداد میباشد. حداقل سفارش سری درهمی در حال حاضر 100 تکه است. میتوانید چندین نمونه سری درهمی را انتخاب نموده و با رسیدن مجموع تعداد کل سفارش به 100 عدد سفارش شما دوخته و ارسال شود. با اینحال مد نظر داشته باشید در سری درهمی هرچه تعداد سفارش شما از یک نمونه فرضا شلوار یا تیشرت یا…  بیشتر باشد شانس اینکه تنوع رنگ بندی و سایزبندی بیشتری در آن وجود داشته باشد، بیشتر خواهد بود.

جنس لباس های سری درهمی چیست و مناسب چه فصلی است؟

جنس تمامی لباس های درهمی از پنبه یکرو ویسکوز و در مواردی جودون و ریون یا متفرقه هستند. سری درهمی در فصل بهار و تابستان میتواند به عنوان لباس کوچه خیابان منزل مورد استفاده قرار بگیرد و در فصل سرما پاییز و زمستان به عنوان لباس زیر یا لباس اتاق. با توجه به قیمت این مدل ها همیشه و در هر فصلی فروش داشته و سود قابل توجه ای برای شما خواهند داشت.

قیمت روز سری درهمی

 1.  شلوار درهمی سایزبندی نوزادی تا 1 سال  14.000 تومان (]چهارده هزارتومان) دونه ای
 2. شلوار درهمی سایزبندی نوزادی تا 5-6 سال 18.000 تومان (هجده هزارتومان) دونه ای
 3. تیشرت آستین کوتاه درهمی نوزادی تا 2 سال  18.000 تومان (هجده هزارتومان) دونه ای
 4. تیشرت آستین کوتاه درهمی نوزادی تا 5-6 سال 25.000 تومان (بیست و پنج هزارتومان) دونه ای
 5. تاپ و شورت درهمی نوزادی تا 2 سال 28.000 تومان (بیست و پنج هزارتومان) دونه ای ((توضیح تکمیلی اینکه منظور از ست اینکه حداقل 1 رنگ ست خواهند بود))
 6. تاپ و شورت درهمی نوزادی تا 5-6 سال 38.000 تومان (سی و هشت هزارتومان) دونه ای ((توضیح تکمیلی اینکه منظور از ست اینکه حداقل 1 رنگ ست خواهند بود))

سری درهمی به چه صورت مناسب فورش است؟

سری درهمی جزو دسته بندی کارهای حراجی ارزان قیمت میباشد و بهترین فروش آن میتواند به عنوان فروش به صورت سواکن جدا کن در سبد مغازه یا به صورت بساط در بازارهای هفتگی و روزانه یا فروش در خانه باشد. همچنین میتوانید سری درهمی رو به صورت عمده خودتان به مغازه دارها یا بساطی ها به فروش برسانید.

آیا میتوانم رنگ یا سایز خاصی سفارش دهم؟

در رابطه با سایز بندی میتوانید سفارش خود را شخصی سازی کنید. مثلا شما میتوانید به جای سفارش شلوار نوزادی تا 4 ، سفارش شلوار 3 الی 4 سال ثبت کنید. با اینحال مدنظر داشته باشیم که قیمت محصولات در صورتی که سایز را محدود نمایید افزایش خواهد داشت! برای این منظور حین سفارش بفرمایید تا قیمت جدید عنوان شود خدمتتان. در رابطه با رنگ بندی شخصی سازی سفارش امکان پذیر نیست و تمامی سفارشات با رنگ درهم دوخته میشوند.

ارسال سفارشات چطور انجام میگیرد؟ هزینه آن چگونه است؟

ارسال تمامی سفارشات سری درهمی با باربری انجام میگیرد و در مواردی که مشتری اعلام بدارد با پست هم ارسال میگردد. سفارشاتی که با باربری ارسال میشوند به صورت پس کرایه میباشند و تنها لازم است هزینه ارسال را در شهر خود هنگام دریافت مرسوله پرداخت کنید. سفارشاتی که با پست ارسال میشوند با توجه به اینکه پست به صورت پیشکرایه کارمیکنند لازم است مشتری وجه ارسال سفارش را قبل از ارسال پرداخت نماید.

چطور میتوانم سفارش خود را ثبت کنید؟

جهت سهولت در ثبت سفارش و جلوگیری از هزینه های اضافی تلفنی ما سعی کردیم تمامی اطلاعات سری درهمی را به صورت یکجا گرد اوری نموده و برای شما قرار دهید تا شما با مطالعه آن پس از برقرار تماس بتوانید در سریعترین ممکن سفارش خود را ثبت نمایید.

چهت سفارش سری درهمی با توجه به اختلالاتی که ممکن است در اینترنت رخ دهد ممکن است همیشه در شبکه های اجتماعی در دسترس نباشیم. لذا پیشنهاد میشود در وحله اول به جای قرار دادن پیام در واتساپ تلگرام یا اینستاگرام پوشاک افشار. مستقیما تماس تلفنی برقرار نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

فرایند سفارش به چه شکل است؟

 1. پس از برقراری تماس با ما از وضع موجودی ، نوبت دوخته و تاریخ حدودی تحویل کسب اطلاع میفرمایید.
 2.  تعداد سفارشات خود را از هر مدل میفرمایید.
 3. شماره کارت خدمت شما ارسال میگردد.
 4. پس از واریز سفارش اسم و فامیل شریفتون، ادرس و شماره تماس گیرنده را در پیامک برای ما ارسال مینمایید.
 5. سفارش شما ثبت میگردد.
 6.  پس از آماده شدن سفارش، در تاریخ اعلامی ارسال شده و تصویر بارنامه خدمت شما ارسال میگردد.

شماره تماس جهت سفارش:

09356668288

09377410874

021-76528394

برای اولین بار است که از پوشاک افشار خرید میکنم

چطور به شما اعتماد کنم؟

پوشاک افشار چندین سال است که مشغول فعالیت و خدمات دهی به مشتریان و هموطنان عزیز است و با همین شماره تماس ها شماره کارت و وبسایت مشغول فعالیتم قطعا اگر مشکلی وجود داشت باید تا به این لحظه وبسایت ما تعطیل میشد.

اما به جهت اعتماد سازی مد نظر داشته باشید که:

 1. شماره تماس ثابت ما 02176528394 با کد تهران و پیش شماره مهراباد رودهن قرار داده شده و میتوانید تماس بگیرید
 2. آدرس ما به صورت دقیق در نقشه گوگل قرار داده شده و میتوانید به جهت مشاهده نمونه ها یا جای ما تشریفت بیاورید. لوکیشن به صورت دقیق در بخش تماس با ما ساین ما قرار داده شده است. آدرس ما به صورت دقیق: شرق تهران، رودهن، مهراباد، خیابان 4چنار اول، پلاک 6
 3. شماره کارت ما به همراه نام و نام خانوادگی ما موجود هست.
 4. تعدادی از بارنامه هایی که قبلا برای مشتریان ارسال کردیم در همین وبسایت ما یا در اینستاگرام ما بخش هایلایت اعتماد سازی موجود هست.

بیشتر مشتریان ما سال هاست که با ما کار میکنند و حتی مارو ندیدند و تنها سفارشات ثبت و تحویل گرفته اند با اینحال اگر خواستار اعتماد سازی بیشتر هستید در تولیدی پوشاک افشار در مهراباد رودهن درخدمت شما هستیم.

امیدواریم بتونیم همکاری اقتصادی خوبی با همدیگه داشته باشیم.